REFERENCJE

OPINIE

WSPÓŁPRACA


Aktywnie działamy na rzecz podnoszenia jakości kształcenia artystycznego

w żłobkach, przedszkolach  i szkołach.

Pozytywne oceny naszych audycji i warsztatów motywują nas do działania a każde uwagi analizujemy w celu podnoszenia jakości i efektywności naszej pracy.

 


„Pan Jarek Szymeczko prowadzi  systematycznie od kilku lat audycje muzyczne dla dzieci      z Przedszkola LEŚNY LUDEK w Toruniu i Małej Nieszawce.  Każde spotkanie jest perfekcyjnie przygotowane. Wszelkie informacje o instrumentach muzycznych przekazuje w sposób bardzo ciekawy i przystępny dla dzieci. Pan Jarek ma doskonałe podejście do dzieci, potrafi je zainteresować  i zmotywować do zdobywania niełatwych wiadomości. W niebanalny sposób wprowadza dzieci w barwny świat muzyki i instrumentów muzycznych.

Widać, że muzyka to jego wielka pasja i miłość i potrafi tym zarazić słuchaczy."

Hanna Jaskułowska

Dyrektor Przedszkola Leśny Ludek w Toruniu i Małej Nieszawce

 

"Wieloletnia współpraca z Wszyscy Tworzymy Sztukę rozpoczęła się od prowadzenia cyklicznych zajęć plastycznych „Pisanie światłem”, następnie audycji muzycznych.
 
Osoby prowadzące potrafią w interesujący sposób przedstawić wiedzę na temat prezentowanych instrumentów muzycznych. Przedszkolaki poznają ich nazwy, historię powstania, budowę, sposób gry, a przede wszystkim brzmienie.

Dzieci chętnie uczestniczą w tych spotkaniach, o czym świadczą spontaniczne reakcje młodych widzów (oklaski, wystukiwanie rytmów, czy chociażby zgłaszanie się do odpowiedzi na pytania odnoszące się do zdobytych podczas spotkania informacji). Audycję kończy zazwyczaj wspólny taniec finałowy, któremu towarzyszą same pozytywne emocje i wspomnienia.

Z czystym sumieniem polecamy ofertę Wszyscy Tworzymy Sztukę.

Zajęcia prowadzone są w solidny i profesjonalny sposób,

a co najważniejsze cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych.POLECAM.”

Rutkowska Mirosława
dyrektor Prywatnego Przedszkola i Żłobka ,,Pod Muchomorkiem"

"Przedszkole Miejskie Nr 13 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu  cyklicznie współpracuje            z Wszyscy Tworzymy Sztukę, która wspiera i rozwija działalność artystyczną dzieci.

 

Profesjonalne prowadzenie audycji muzycznych   przez  Pana Jarosława Szymeczko  powoduje, że każdy uczestnik spotkania ma szansę usłyszeć, zobaczyć i poczuć wielką muzykę. Różnorodność form, bogactwo instrumentów, pomysłowość, prosty przekaz dostosowany do możliwości przedszkolaków oraz kompetencje pedagogiczne Pana Jarosława sprawiają, że spotkania  są cudowną muzyczną podróżą dla naszych przedszkolaków. Sposób prowadzonych zajęć angażuje dzieci do czynnego uczestnictwa. Profesjonalnie prowadzone audycje wprowadzają dzieci w świat muzyki    i odkrywają jej piękno.

 

Z pełnym przekonaniem polecam audycje muzyczne prowadzone Pana Jarosława Szymeczko. Dobrze przygotowane i ciekawie prowadzone audycje wzbogacająca wiedzę i wrażliwość dzieci , a ich  radość i zainteresowanie  jest najlepszym potwierdzeniem dobrego wyboru."

Anna Matczak

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 13

im. Mikołaja Kopernika w Toruniu

"Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu rekomenduje „Wszyscy Tworzymy Sztukę” z siedzibą w Toruniu. Podczas dotychczasowej współpracy, która rozpoczęła się w 2013 roku i trwa nadal, kilkakrotnie wspólnie przeprowadziliśmy warsztaty interdyscyplinarne plastyczno-muzyczne dla dzieci. Współpraca obejmuje zarówno merytoryczne przygotowanie jak i wspólną realizację projektu. Personel WTS to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie muzyki dodatkowo dysponujący doświadczeniem w pracy z dziećmi. Niewątpliwie atutem WTS jest rzetelność i kreatywność. „Wszyscy Tworzymy Sztukę” w pełni zasługuje na zaufanie"

 

Elżbieta Kopacz

Centrum Sztuki Współczesnej

ZNAKI CZASU

 

"Zespół Szkół nr 1 w Łysomicach rekomenduje „Wszyscy Tworzymy Sztukę”.

Podczas dotychczasowej współpracy, która rozpoczęła się w marcu 2014 roku i trwa  nadal, WTS prowadziło cykliczne warsztaty plastyczne w klasach zerowych. Kurs miał na celu odkrywanie i rozwijanie zdolności twórczych i manualnych dzieci, wyzwalanie kreatywnej postawy dziecka, kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie, rozwijanie percepcji wzrokowej, wyobraźni przestrzennej oraz rozwój ogólny poprzez formy wizualne. Dzieci uczestniczące w kursie w widoczny sposób rozwinęły swoje zdolności i umiejętności plastyczne. Polecam."

 

Dyrekcja

Zespół Szkół nr 1w Łysomicach