ZESPÓŁ

   potencjał

 

Jarosław Szymeczko

 

Z wykształcenia i powołania muzyk oraz pedagog, aktywnie działa na rynku muzycznym, gra w zespole jazzu tradycyjnego Dixie Brotherhood,  od 15 lat wraz    z żoną prowadzi scholę dziecięcą PUERI VOX, prytwanie mąż i ojciec 4 dzieci

 

Właściciel WSZYSCY TWORZYMY SZTUKĘ

tel. 605 731 737

e-mail: tubas@wtsart.pl

 

 

Karolina Król-Buczko

 

Specjalista ds kontaktu i PR

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK  w Toruniu kierunek: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, prowadząca warsztaty multimedialne  dla małych             i dużych (warsztaty malarskie, rzeźbiarskie, graficzne, w tym grafika komputerowa, fotograficzne.

Zamiłowania: grafika, ilustracja, fotografia, wspieranie artystycznej twórczości najmłodszych, 

prywatnie mama 9-letniego Karola i 3-letniego Mikołaja

 

Warsztaty plastyczne

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE

Natalia Szałkowska

z wykształcenia pedagog i instruktor tańca, ukończyła studia na kierunku Taniec na Wydziale Artystycznym Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu.

od 10 lat prowadzi działalność artystyczną, autorka Warsztatów tańca współczesnego dla młodych, także uczestniczka rozmaitych warsztatów tanecznych, min.: czterokrotnie w Ogólnopolskich Warsztatach Tańca Współczesnego, warsztatach tanecznych w ramach Festiwalu Kalejdoskop oraz Festiwalu „Cyrkulacje. Żywe kultury ruchu”. W maju 2014 r. zaprezentowała się w performansie pt. Poszukując natury tańca w Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrze Muzycznym. W sierpniu 2014 roku wraz z grupą tancerzy z całej Polski realizowała projekt pracując nad spektaklem plenerowym, pt. Wszystko w twoich rękach, pokazanym w ramach Dni Kultury Ulicznej. Z Grupą Teatru Tańca zaprezentowała się na Festiwalu Performance KOŁO CZASU w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.

Teatr Tańca

Magdalena Cysewska

 

absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, pracuje jako nauczyciel zajęć wokalnych. Założyła i prowadzi zespół "Mały Broadway"

Przez 4 lata współpracowała z Zespołem Pieśni i Tańca "Ziemia Bydgoska", gdzie piastowała stanowisko kierownika wokalnego, prowadziłam grupy dziecięce od 5 do 15 roku życia oraz grupę młodzieżowo-dorosłą od 15 do 30 roku życia, była odpowiedzialna również za aranżacje wykonywanych utworów, a także występowała jako solistka zespołu na arenie międzynarodowej i ogólnopolskiej. Komponuje muzykę do spektakli.

Prowadziła też muzyczną grupę międzypokoleniową (seniorzy i gimnazjaliści) w ramach projektów międzypokoleniowych i nie tylko. Na co dzień współpracuje również z różnymi przedszkolami, prowadzi zajęcia rytmiczne, elementy tańca, zajęcia ruchowo-muzyczne. Komponuje też muzykę do spektakli.

Warsztaty zabaw i tańców tradycyjnych